Over TechTron Groep

Welkom bij de TechTron Groep. Al ruim 60 jaar ontzorgen wij een ruim en loyaal klantenbestand op het gebied van industriële automatisering, elektrotechniek en aandrijftechniek. Dit doen wij met 65 enthousiaste en vakbekwame medewerkers. Wij zijn een (h)echt familiebedrijf en dit merk je ook in onze cultuur. We zijn behulpzaam richting elkaar en vieren onze successen graag samen. Ons motto is “eerst mensen, dan techniek”. Bij TechTron vinden we onze mensen erg belangrijk. We hebben daarom oog voor ieders ontwikkeling en gaan daar graag over in gesprek. We groeien hard en zijn altijd op zoek naar nieuw talent.

Jouw verantwoordelijkheden als Corporate Recruiter (Interim)

Kom jij als Corporate Recruiter in een gesprek snel tot de kern en weet jij precies de juiste match te maken tussen ons als werkgever en de kandidaat? Je hebt de vrijheid om creatieve en vernieuwende campagnes en wervingsactiviteiten te bedenken en deze op te zetten met als doel de werving een boost te geven. Daarnaast werk je samen met de afdeling marketing aan de zichtbaarheid van ons werkgeversmerk, zowel online als offline. Je schrijft wervende teksten en plaatst deze op onze website en op eventuele jobboards. Je bent het eerste aanspreekpunt voor zowel kandidaten, wervingsbureaus en het management (de vacaturehouders). Je voert de eerste sollicitatiegesprekken en je bespreekt deze na met de betrokken manager. Het actief benaderen van potentiële kandidaten via LinkedIn behoort ook tot jouw verantwoordelijkheid. Daarnaast voer jij administratieve taken uit rondom het wervings- en aanname proces. Jij zorgt dat het contract opgesteld wordt, tekent deze met de kandidaat en administreert de documenten die nodig zijn voor indiensttreding. Is alles rond? Dan stuur je een leuk welkomstpakketje op richting de nieuwe werknemer.

Wat bieden we jou?

  • salaris/uurtarief bespreken we graag in een persoonlijk gesprek;
  • wanneer je in dienst komt krijg je 25 vakantiedagen en 13 adv dagen, volgens de cao Metaal en Techniek (Technisch Installatiebedrijf);
  • flexibiliteit in dagen en uren, waardoor er een goede werk/privé balans ontstaat;
  • de gezelligste vrijdagmiddagborrels;
  • we hebben een actieve personeelsvereniging, die regelmatig leuke (familie)uitjes en elke zomer een BBQ organiseren;
  • naast alle saucijzenbroodjes en gebakjes die bij ons voorbij komen, stimuleren we ook graag een gezonde leefstijl! Je kunt op onze kosten sporten en er staat dagelijks vers fruit voor je klaar.

Wat verwachten we van jou?

  • je bent beschikbaar voor 16 uur per week vanaf eind augustus 2025 tot en met december 2025 in verband met zwangerschapsverlof; 
  • je bent bij voorkeur twee dagen in juli beschikbaar voor een overdracht;
  • In overleg kijken we naar een eventuele inzet in augustus;
  • ruime ervaring als recruiter op minimaal MBO+ niveau, bij voorkeur binnen de techniek;
  • je bent bij voorkeur woonachtig in de regio Veenendaal.

Meer informatie

Ben jij beschikbaar voor een tijdelijke opdracht van begin september 2025 tot en met december 2025, om zwangerschapsverlof op te vangen? Heb jij ervaring als recruiter en vind je het leuk om mee te bouwen aan een mooi familiebedrijf? Maak dan jouw interesse kenbaar door mij, Marjolein, een WhatsApp te sturen (06-57001286). Uiterlijk binnen twee werkdagen krijg je een reactie. Vervolgens maken we graag persoonlijk kennis met jou bij ons op kantoor. Zo krijg jij meteen een goede indruk van wie wij zijn.